XIII POWIATOWY WIECZÓR POEZJI OBCOJĘZYCZNEJ w Zespole Szkół Mechanicznych w Świdnicy
„Ach życie kocham Cię, kocham Cię nad życie” to myśl przewodnia XIII POWIATOWEGO WIECZORU POEZJI OBCOJĘZYCZNEJ, który odbył się  8.02 2023 w Zespole Szkół Mechanicznych. Miłośnicy poezji i pięknej recytacji z pięciu szkół ponadpodstawowych powiatu świdnickiego zaprezentowali różne utwory w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i ukraińskim. W tej edycji Wieczoru wzięli udział uczniowie z I LO, II LO, ZSE, ZSM oraz z ZS CKR w Mokrzeszowie.
✨Jak zwykle nie zabrakło poezji śpiewanej w języku niemieckim, angielskim i francuskim. Utwory śpiewane tak bardzo spodobały się publiczności, że zostały wykonane ponownie na bis na zakończenie imprezy.👏🏼
Również pozostali wykonawcy oczarowali publiczność wspaniałą interpretacją utworów poświęconych tematyce piękna, radości, miłości, zachwycającej przyrody i nadziei na dobre i szczęśliwe życie. Całej imprezie dodawały blasku świece i przepiękne dekoracje , nastrojowa muzyka oraz prezentacja multimedialna, specjalnie dobrana do każdego utworu. Na gości i wykonawców czekał również poczęstunek w postaci pysznych domowych ciast i zimnych napojów. XIII- ale nie pechowy – PWPO upłynął w bardzo przyjemnej, relaksującej atmosferze, sprawiając, że był to dobrze spędzony czas.. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim wykonawcom! Kolejna odsłona Wieczoru prawdopodobne za rok. Do zobaczenia.☺️
You are currently viewing XIII Powiatowy Wieczór Poezji Obcojęzycznej