Anklewicz Krzysztof przedmioty zawodowe samochodowe
Biedroń Alina język polski, wiedza o kulturze
Bylicki Wiesław przedmioty zawodowe mechaniczne
Chudy Paulina geografia, przedmioty zawodowe logistyczno-spedycyjne
Duczmal Jan przedmioty zawodowe samochodowe
Dzikowski Edward przedmioty zawodowe mechaniczne
Foryś-Musik Anna język niemiecki
Gdańska Marta język angielski
Godula Piotr wychowanie fizyczne, BHP
Godyń Andrzej przedmioty zawodowe mechaniczne
Grygianiec-Wodarz Anna pedagog, rewalidacja
Grzeszczuk Dorota język polski
Janowski Marek wychowawca w internacie
Józwicki Sławomir przedmioty zawodowe samochodowe
Kaszewski Arkadiusz przedmioty zawodowe elektryczno-elektroniczne, przedmioty zawodowe samochodowe
Kawałko Agnieszka bibliotekarz
Kielak Grzegorz nauka jazdy samochodem
Komorowski Aleksander wychowawca w internacie
Koźlik Klaudiusz przedmioty zawodowe mechatroniczne, przedmioty zawodowe samochodowe
Koźlik Małgorzata podstawy przedsiębiorczości, podstawy działalności gospodarczej, przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedmioty zawodowe mechaniczne
Kuc Marcin edukacja dla bezpieczeństwa, filozofia, etyka, wychowanie fizyczne
Kulig Joanna język angielski
Lisiecka Magdalena biologia, wychowawca w internacie
Malarczyk Agnieszka język polski, historia
Natanek Jarosław przedmioty zawodowe mechaniczne i mechatroniczne
Netkowska Beata informatyka, przedmioty zawodowe mechaniczne
Nowak Katarzyna historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
Osiurak Sebastian wychowawca w internacie
Pamuła Krzysztof język angielski
Papadaki Iwona religia, przedmioty zawodowe logistyczno-spedycyjne
Pełka Artur wychowawca w internacie
Przerwa-Dymnicka Elżbieta wychowawca w internacie
Sajdak Jolanta język niemiecki, rewalidacja
Schab Dorota język angielski
Skwarcan Ewa historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
Smusz-Malicka Anna pedagog, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe, zajęcia psychoedukacyjne
Strugała Magdalena wychowawca w internacie
Szalecki Radosław wychowanie fizyczne
Szałek Joanna historia
Szost Ewa matematyka
Ślesar Renata fizyka, matematyka, przedmioty zawodowe elektryczno-elektroniczne
Świder Adrianna matematyka, przedmioty zawodowe logistyczno-spedycyjne
Świdurski Rafał wychowanie fizyczne
ks. Tomczak Artur religia
Treska Krzysztof przedmioty zawodowe mechaniczne, przedmioty zawodowe mechatroniczne
Wachel-Sierzputowska Beata matematyka
Warchała Aleksandra wychowanie fizyczne
ks. Wereski Krzysztof religia
Wikarek Jolanta przedmioty zawodowe mechaniczne
Woźny Barbara bibliotekarz