Tegoroczna edycja Poznań Motor Show  była okazją do wyjazdu dla 51 uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych, którzy pojawili się na targach 05. kwietnia. Jest to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji.

Czekały na nich najnowsze modele samochodów, motocykli, debiuty  marek Forthing, Arcfox oraz Beijing.   Wśród ekspozycji można również znaleźć pojazdy zabytkowe, a także produkty i rozwiązania z takich dziedzin jak tuning, detailing oraz techniki motoryzacyjna. Młodzież miała również okazję spotkać się z  gwiazdami motoryzacyjnego świata tj.  Kuba Przygoński, Kajetan Kajetanowicz, Miko Marczyk oraz czołowi dziennikarze stacji TVN Turbo, tacy jak Grzegorz Duda, Dawid Andres, czy Przemek Szafrański. Bogaty program uzupełnił spory zastrzyk adrenaliny zagwarantowany dzięki pokazom motocyklowego stuntu oraz przejazdy drift taxi, zorganizowanym przez Stunt Wars Poland.

Poznań Motor Show niezmiennie dostarczył niezapomnianych emocji uczniom ZSM- miłośnikom motoryzacji, w każdym wydaniu. Młodzież Mechanika podsumowała targi – „Motoryzacja w najlepszym wydaniu”.  Wyjazd zorganizowała pani Anna Foryś-Musik przy wsparciu pani Iwony Papadaki  i pani Anny Smusz-Malickiej.

 

You are currently viewing Poznań Motor Show