W dniu 18.10.2023 r. dziewięciu nauczycieli z naszej szkoły zostało uhonorowanych Medalami  Komisji Edukacji Narodowej oraz Medalami za Długoletnia Służbę przyznawanymi przez Prezydenta RP a jeden nauczyciel otrzymał Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki. Uroczystość odbyła się w wyjątkowych okolicznościach w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali: pani Elżbieta Przerwa-Dymnicka, pani Agnieszka Kawałko oraz panowie:  Marcin Kuc i Krzysztof Pamuła.

Złotym medalem za Długoletnia Służbę zostali odznaczeni: pani Iwona Papadaki oraz pan Jan Duczmal. Srebrny medal otrzymali pani Ewa Szost oraz pan Klaudiusz Koźlik, natomiast brązowy medal otrzymała pani Monika Brachmańska.

Pan Jarosław Natanek przyjął z rąk kuratora Romana Kowalczyka Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki.

Wszystkim nagrodzonym nauczycielom z serca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na niwie edukacyjnej.

 

You are currently viewing Odznaczenia i nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej