W dniu 21.02.2024 r. odbyły się zawody międzyszkolne w tenisa stołowego. Startowało 10 szkół z terenu Powiatu świdnickiego. Naszą szkołę reprezentowali Oliwier Kruczek z V aT oraz Marek Duma z IV aT. Zawody rozegrano “systemem brazylijskim” do dwóch przegranych meczów. W I rundzie mieliśmy wolny los, w drugiej trafiliśmy na III LO , z którymi niestety przegraliśmy po bardzo emocjonującym meczu 2:3. Trafiliśmy więc na drugą stronę drabinki, tam już nie mogliśmy przegrać. W pierwszym meczu pokonaliśmy II LO 3:0, a w drugim w takim samym stosunku pokonaliśmy LO Strzegom. Los tak chciał, że w ćwierćfinale znowu zagraliśmy z III LO ze Świdnicy. Niestety po równie zaciętym boju, ulegliśmy licealistom 2:3 zajmując w rozgrywkach V miejsce. Wyniki: 1. ZSE ŚWIDNICA 2.I LO ŚWIDNICA 3.ZSB-E ŚWIDNICA 4.III LO ŚWIDNICA 5. ZSM ŚWIDNICA W turnieju wzięło udział 10 szkoł

You are currently viewing MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO