Tradycyjna impreza integracyja klas pierwszych w Zespole Szkół Mechanicznych odbyła się 29.09.2023. W tegorocznym Rajdzie Mechanika uczniowie wraz ze swoimi opiekunami i wychowawcami mieli do pokonania wymagającą, ale bardzo malowniczą trasę z Sokołowska do Schroniska Andrzejówka. Trasa tegorocznego rajdu miała miejsce w Górach Kamiennych, rozpoczęła się w Sokołowsku skąd wyruszyliśmy czarnym szlakiem, a na rozwidleniu zmieniliśmy szlak na niebieski i nim podążaliśmy już do samego końca przez takie szczyty jak Włostowa, Kostrzyna i Suchawa.

Po dotarciu do Andrzejówki był czas na rozpalenie ogniska, upieczenie kiełbas i rozmowy. Tradycyjnie były równiez konkurencje sportowe, które miały wyłonić klasę, która otrzyma Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły.

Dobre humory dopisywały, podobnie jak piękna pogoda, a śmiechom nie było końca.

Do zobaczenia za rok.

You are currently viewing Rajd Mechanika 2023