Dnia 08 stycznia 2020 roku w polonezie na rynku w Świdnicy zatańczyło około 600 uczniów: Zespołu Szkół Mechanicznych z Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych, Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych, I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy, Zespołu Szkół w Strzegomiu, , III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy, Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu, II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy oraz Zespołu Szkół nr 1 w Świdnicy. Największą studniówkę w powiecie od szesnastu lat organizuje Zespół Szkół Mechanicznych w Świdnicy, wspierany przez Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Zespół Tańca Narodowego i Estradowego “Krąg”. W tym roku pierwsze pary poprowadzili starosta Piotr Fedorowicz, wicestarosta Zygmunt Worsa, wiceprezydenci Świdnicy – Szymon Chojnowski i Jerzy Żądło.

You are currently viewing Maturzyści zatańczyli na świdnickim rynku