Współpraca z żarowską firmą DAICEL to dla nas wyjątkowa okazja do nawiązania bliskich relacji z zakładem, w którym nasi przyszli absolwenci branży mechatronicznej będą mogli podjąć zatrudnienie. W trakcie ostatnich miesięcy mieliśmy przyjemność brać udział w szeregu wydarzeń, które nie tylko dostarczyły uczniom cennych doświadczeń, ale również otworzyły drzwi do możliwości rozwoju zawodowego w firmie DAICEL.

W dniu 8 kwietnia uczniowie klasy 4cT wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do siedziby firmy DAICEL. Była to doskonała okazja dla uczniów, by zgłębić możliwości rozwoju kariery zawodowej w dziedzinie mechatroniki. Podczas tej wizyty nie tylko zostaa zaprezentowana specyfika stanowisk pracy, ale także szerszy wgląd w procesy produkcyjne i park maszynowy, co może pomóc im w podejmowaniu przyszłych decyzji zawodowych.

Plan wycieczki obejmował prezentację firmy, informacje produktach, szczegóły dotyczące pracy w utrzymaniu ruchu oraz możliwościach kariery zawodowej. Nie zabrakło także zwiedzania hali produkcyjnej, gdzie uczniowie mieli okazję z bliska przyjrzeć się zautomatyzowanym procesom produkcyjnym z nowoczesnym parkiem maszynowym.

Na zakończenie wizyty uczestnikom został zaserwowany poczęstunek w stylu japońskim, w postaci pysznego sushi, co było dodatkowym elementem integrującym i wprowadzającym ich w klimat firmy.

You are currently viewing Współpraca się opłaca