Dzień Dziecka w „Mechaniku” był zarazem Dniem Sportu. Na naszym pięknym nowoczesnym stadionie szkolnym uczniowie , po wspólnej rozgrzewce na płycie boiska, rozpoczęli rywalizację w 4 konkurencjach: biegu na 100 i 400m, skoku w dal i pchnięciu kulą.

Publiczność zgromadzona na trybunach zagrzewała zawodników do zaciętej rywalizacji. Po eliminacjach odbyły się finały we wszystkich konkurencjach. W imprezie wzięli udział uczniowie wszystkich klas technikum i szkoły branżowej. Emocje były niesamowite. Niestety piękna słoneczna pogoda zmieniła się dość niespodziewanie w dość ulewny deszcz i choć finały dobiegły końca, organizatorzy rozgrywek nie mogli już dokonać prezentacji zwycięzców i wręczyć medali i nagród.

Ceremonia ta została przeniesiona na apel kończący rok szkolny.

Całą imprezę przygotowali i przeprowadzili nauczyciele katedry wychowania fizycznego naszej szkoły w składzie: pani Aleksandra Warchała, panowie Piotr Godula i Radosław Szalecki.

Lista zwycięzców przedstawia się następująco:

Bieg na 100 m:

1. Aleksander Święs kl. 3aTp – 12,03s

2. Kamil Wołek kl. 3cT – 12,12s

3. Damian Stróżka kl. 2aT – 12, 29s

Bieg na 400m:

1. Wojciech Telicki kl. 3aTp- 0, 59,00s

2. Mateusz Zięba kl. 3aZ – 0, 59,58s

3. Ksawier Okarmus 3aTp – 1, 00, 84s

Skok w dal:

1. Paweł Markowski kl. 3aTp – 5, 41m

2. Adam Nieduży kl. 2Az – 5,33m

3. Oliwer Kruczek kl. 3atp – 4, 91m

Pchnięcie kulą:

1. Sylwester Sikora kl. 3Ctp – 10, 39m

2. Jakub Szaliński kl. 3bTp – 10, 34m

3. Szymon Bąk kl. 9,86m

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy brali udział w rozgrywkach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Dnia Sportu za wspaniała atmosferę , kibicowanie i uczestnictwo w imprezie. Do zobaczenia za rok!

 

You are currently viewing Dzień Dziecka w „Mechaniku”