W dniu 12.02.2024r. został podpisany list intencyjny o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Mechanicznych a Colgate Palmolive Manufacturing Poland. List został podpisany przez dyrektora ZSM Pana Krzysztofa Anklewicza i Pana Leonardo Binda oraz Pana Jose Rafael Hidalgo – członków zarządu firmy. Przy podpisaniu obecni byli również Starosta Świdnicki Pan Piotr Fedorowicz oraz Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Starostwa Powiatowego w Świdnicy Pan Grzegorz Stawarz.
Na mocy niniejszego porozumienia zostanie zacieśniona współpraca pomiędzy naszą szkołą a firmą Colgate. W ramach współpracy firma zapewni miejsca praktyk i staży dla naszych uczniów. Uczniowie będą mogli poznać nowoczesne technologie wykorzystywane w przedsiębiorstwie, a szkoła będzie mogła lepiej przygotować uczniów do zdobycia doświadczenia i nowych umiejętnosci na lokalnym rynku pracy.

You are currently viewing Współpraca Colgate Palmolive Manufacturing Poland z Zespołem Szkół Mechanicznych