W dniu 26.04.2024 Absolwenci Technikum Nr 6 w Zespole Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy odebrali świadectwo ukończenia szkoły. Był to doskonały czas na podsumowanie pięciu lat spędzonych w naszej szkole.

W trakcie uroczystego apelu dyrektor szkoły Pan Krzysztof Anklewicz, podsumował wszystkie osiągnięcia, zarówno na arenie naukowej jak i sportowej, którymi wpisali się w karty historii szkoły tegoroczni absolwenci.

Najlepsi spośród nich otrzymali dzisiaj świadectwa z wyróżnieniem, a także nagrody pieniężne od Rady Rodziców przy Zespole Szkół Mechanicznych. Dwoje najlepszych absolwentów w danym zawodzie otrzymało także nagrodę pieniężną od Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP).

Wszystkim absolwentom życzymy wszelkiej pomyślności w przyszłym życiu prywatnym i zawodowym, a także powodzenia na egzaminach maturalnych, które rozpoczną się już 7 maja 2024r.

You are currently viewing POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW TECHNIKUM Nr 6