Zagadki i łamigłówki to świetna rozrywka dla każdego. Przygotowaliśmy dla Was zestaw zagadek związanych z literaturą. Pod każdym kodem ukryta jest książka znajdująca się w bibliotece szkolnej, która została zakupiona w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa we wrześniu tego roku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów  do ZABAWY!

ZASADY:

  1. Uczestnik musi posiadać własne urządzenie mobilne (smartfon, tablet) z wbudowanym aparatem oraz oprogramowaniem umożliwiającym skanowanie oraz otwieranie kodów QR (można pobrać bezpłatnie ze sklepu PLAY).
  2. Odnajdujemy kody znajdujące się w czytelni biblioteki i świetlicy szkolnej.
  3. Skanujemy za pomocą urządzenia z zainstalowanym programem Kod QR. Po odczytaniu należy wejść w link do strony z opisem książki. Po odczytaniu kodów i otwarciu linku należy zapoznać się z opisem książki oraz zapisać autora i tytuł wszystkich książek.
  4. Podpisaną listę książek wraz z autorami przynosimy do 31 października 2023 do biblioteki szkolnej. Wśród poprawnych odpowiedzi zostaną rozlosowane trzy nagrody niespodzianki.

Zapraszamy do zabawy!

You are currently viewing Poszukiwacze nowości literackich ?