W dniu 20.10.2023 r. uczniowie “Mechanika” w składzie: Marcin Kowalski, Michał Łysoń i Wojciech Pławecki razem ze swoimi kolegami ze Szkoły Podstaowej Nr6 i pod patronatem firmy AMS z Jagodnika wzięli udział w finale regionalnym międzynarodowego konkursu Talenty dla firm.

W trakcie rywalizacji należało zbudować samochód sterowany zdalnie, oraz przeszkody do trasy, którą miał pokonać. Jak zwykle w konkursie był brany nie tylko czas, w którym zadanie zostało wykonane i czas przejazdu toru przeszkód, ale przede wszystkim dokładność montażu.

Drużyna pod patronatem firmy AMS poradziła sobie bardzo dobrze z tym ciekawym zadaniem, a w efekcie końcowym zajęła 4 miejsce i wywalczyła udział w finale centralnym w Pradze, który odbędzie się 16-17.06.2024 r.

Opiekunem drużyny był pan Jarosław Natanek.

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników.

 

You are currently viewing Talenty dla firm – etap regionalny Hradec Kralove 20.10.2023 r.