W dniu 4.06.2024r, naszą szkołę odwiedziła grupa absolwentów dziennego Technikum Mechanicznego o specjalizacji obróbka skrawaniem. Panowie równo pięćdziesiąt lat temu przystępowali do egzaminu dojrzałości w naszej szkole.

Po pół wieku mogli zobaczyć, jakie zmiany nastąpiły w samej szkole i na szkolnych warsztatach, które dzisiaj pełnią funkcję Centrum Kształcenia Zawodowego.

Absolwenci wspominali nauczycieli, którzy ich uczyli, szkołę i sale, w których mieli lekcje oraz wiele wydarzeń z ich życia. W zwiedzaniu szkoły uczestniczył również obecny dyrektor szkoły Pan Krzysztof Anklewicz oraz nauczyciel przedmiotów zawodowych Pan Jarosław Natanek. Po warsztatach natomiast grupę oprowadzał Pan Andrzej Godyń – wicedyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicy.

Naszym absolwentom życzymy dużo zdrowia i pogody ducha. Do zobaczenie na 80-cio leciu szkoły już w 2027 roku.

You are currently viewing WIZYTA ABOLWENTÓW TECHNIKUM MECHANICZNEGO ROCZNIK 1974