W dniu 28.04.2023 uczniowie klas czwartych technikum zostali pożegnani przez swoich młodszych kolegów i pracowników szkoły. Maturzyści spędzili w szkole 144 tygodnie i by to czas, kiedy zdobywali wiedzę, zarówno teoretyczną jak i praktyczną w zawodach: technik mechanik, technik mechatronik, technik pojazdów samochodowych i technik spedytor. Pożegnanie absolwentów to doskonała okazja do podsumowania ostatnich czterech lat i wręczenia nagród dla najlepszych absolwentów ufundowanych przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół Mechanicznych jak i przez SIMP oddział Wałbrzych.

Przed absolwentami jeszcze egzaminy maturalne, które rozpoczną się już 4 maja.

Życzymy połamania piór i wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym.

 

You are currently viewing Pożegnanie absolwentów technikum 2023