W 76 Mistrzostwach Dolnego Śląska w Boksie, które odbyły się w Dzierżoniowie w dniach 18-20.03.2022 Dawid Król, uczeń klasy 1az Bis zdobył wicemistrzostwo w swojej kategorii wagowej do 60 kg kadet i srebrny medal. Nowy wicemistrz to bardzo skromny i sympatyczny chłopak, który już od 7 lat trenuje boks, poświęcając mu każdą wolną chwilę.

Kacper Malinowski z kl. 1bz Bis został mistrzem Dolnego Śląska i zdobył złoty medal  w kategorii wagowej 66kg kadet. Kacper również trenuje boks od 7 lat. Trenerem obu zawodników jest pan Mariusz Kuc.

Natomiast Kacper Pęczyński z klasy 2aT wywalczył tytuł wicemistrza Dolnego Śląska w boksie w kategorii wagowej do 75 kg junior. Kacper trenuje dopiero  od pół roku i po walce z trzykrotnym mistrzem Polski zdobył srebrny medal i ten zaszczytny tytuł. Trenerem Kacpra jest pan Aleksander Nycz.

Serdecznie gratulujemy i bardzo cieszymy się z sukcesów naszych uczniów, życząc im powodzenia i wielu zwycięskich walk nie tylko na ringach Dolnego Śląska!

You are currently viewing MISTRZOWIE BOKSU Z MECHANIKA