MECHANIK ŚWIĘTUJE DZIEŃ NAUCZYCIELA. ŻYCZENIA, NAGRODY I ZWARIOWANY SHOW!
Z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się uroczysty apel, podczas którego pan Krzysztof Anklewicz, dyrektor naszej szkoły wręczył corocznie przyznawane Nagrody Dyrektora Szkoły najbardziej zasłużonym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. W tym roku nagrody otrzymali następujący nauczyciele: panie Paulina Chudy, Jolanta Sajdak, Adrianna Świder Aleksandra Warchała i Jolanta Wikarek oraz panowie Krzysztof Pamuła i Jarosław Natanek. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z sukcesów naszych koleżanek i kolegów.
Podczas apelu dyrektor szkoły wręczył pamiątkowy dyplom pani Agnieszce Malarczyk, która w tym roku otrzymała Nagrodę Starosty Świdnickiego za szczególne osiągnięcia na niwie edukacyjnej. Pani Agnieszka nagrodę otrzymała dzień wcześniej z rąk pana Piotra Fedorowicza, Starosty Świdnickiego.
Podczas apelu Dyrekcja Szkoły przedstawiła również osoby , które w tym roku otrzymały medale zasługi za długoletnią służbę. Są to panie: Alina Biedroń, Anna Smusz-Malicka, Magdalena Lisiecka oraz Anna Wasilewicz – pracownik administracji.
Bardzo miłym akcentem podczas apelu był słodki upominek dla nauczycieli przygotowany przez Samorząd Uczniowski i ich niezawodnych opiekunów. Dziękujemy.
Po części oficjalnej nastąpiła część nieoficjalna, w której przeprowadzony został program „Mam talent”. Program został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność, która żywiołowo reagowała na popisy poszczególnych grup zmagających się z wylosowaną piosenką. Kolejno grupa humanistów, językowców, zawodowców i pracowników administracji i obsługi wykonywała kolejne hity, wśród których nie zabrakło przebojów Sławomira, Zenka Martyniuka czy Feel’a. Zdecydowanym faworytem była grupa zawodowców, która przy niesamowitym aplauzie publiczności śpiewająco pokonała rywali i wygrała konkurs. Zabawa była przednia i wszyscy świetnie się bawili. Takiej entuzjastycznej atmosfery nie było już dawno podczas apelu, więc zapewne chcielibyśmy zachować coś z tych chwil na kolejne dni, nie tylko od święta, ale i na co dzień.
Apel przygotowała klasa II CT pod kierownictwem swojej wychowawczyni pani Jolanty Sajdak.

You are currently viewing MECHANIK ŚWIĘTUJE DZIEŃ NAUCZYCIELA