Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.”  

                                                           Paulo Coelho 

Drodzy Uczniowie,  

w tym trudnym czasie, mimo wielu przeciwności, zapraszamy do nauki poprzez zabawę, a zatem zachęcamy Was do udziału w proponowanym konkursie. Postanowiliśmy realizować zaplanowane działania, zmieniając jedynie formułę konkursu. 

Zapraszamy uczniów Mechanika do wzięcia udziału w konkursie “Szkolny Mistrz Czytelnictwa” organizowanym przez bibliotekę szkolną. Wypełnij test składający się z 25 pytań a odświeżysz sobie wiadomości z języka polskiego klasy I i II oraz masz szansę otrzymania nagrody niespodzianki.

Czekamy na wypełnione przez was testy do 8 kwietnia 2021r.

Link do testu: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=xgmddHqq20un7J86X65789MzMQjVSsZItZJ4rruMgc1UM0tKWUhTWlpBT1Y3UFk2UkFDN0NDTlNONy4u 

You are currently viewing Konkurs “Szkolny Mistrz Czytelnictwa”