5 czerwca klasa 1bT wraz z opiekunem Katarzyną Jarzębowską-Kowalonek wybrała się na wycieczkę do wyjątkowego dla fanów motoryzacji miejsca, mianowicie do Centrum TMT Moto Group w Świdnicy. Dzięki uprzejmości Panów Mateusza i Błażeja mięliśmy okazję podziwiać z bliska samochody marzeń, dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat historii i budowy kultowych modeli. Przyszli mechanicy samochodowi mogli m.in. podziwiać z bliska silnik BMW M3 E30 czy rozsiąść się za kierownicą Ferrari 328GRB. Zajrzeliśmy również za kulisy salonu gdzie można było zobaczyć m.in. Skodę Felicia Kit Car, która brała udział w rajdach. Wielkim zaskoczeniem dla większości była ciekawostka, że obok auta polskiego rajdowca garażowana jest Honda jednego z uczestników wycieczki, którą podarował mu dumny tata. Na zakończenie organizatorzy przygotowali dla nas niespodziankę i zorganizowali konkurs. Niestety nagrodą nie było żadne z prezentowanych aut, ale i tak zwycięzca i pozostali uczestnicy na długo zapamiętają tą wycieczkę.

You are currently viewing Centrum TMT Moto Group