Pomimo panującej pandemii, po raz kolejny udało się zorganizować w Zespole Szkół Mechanicznych akcje „Podaj łapkę czworonożnym potrzebującym”. W tym roku nasza zbiórka przeznaczona była dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Świdnicy, ze szczególnym naciskiem na zbiórkę karmy dla kotów. Rozpoczęliśmy nasze działania początkiem listopada br. ale nasza akcja nabrała rozpędu w grudniu. Dzięki mocnemu zaangażowaniu uczniów naszej szkoły udało się zebrać 225 kg mokrej i suchej karmy dla zwierząt. Karma została przekazana do TOZ przez naszych uczniów w ostatnim dniu nauki stacjonarnej ze świątecznymi życzeniami.

Ponieważ akcje organizujemy w formie małej rywalizacji i klasy zbierają punkty za przyniesione rzeczy. W tym roku najwiecej punktów zdobyła klasa 3aZp, i dla Nich należą się szczególne podziękowania za okazane ogromne serce dla potrzebujących zwierzaków. Także klasa 3bTp i  2cT wykazala się zaangażowaniem w zbieraniu karmy. Za pomoc w organizacji tej akcji i zachęcanie uczniów do udziału serdeczne podziękowania kierujemy w stronę pani Renaty Ślesar i pani Doroty Schab. 

Bardzo wszystkim dziękujemy za pomoc i wsparcie.

Anna Foryś-Musik
Opiekun

You are currently viewing Akcja „Podaj łapkę czworonożnym potrzebującym”